Президент Міжнародній асоціації цивільного захисту України Олександр Борис взяв участь в роботі міжнародного консультативного семінару та обміну досвідом впровадження Директиви ЄС "SEVESO III"

   12-13 червня, проходив Міжнародний консультативний семінар щодо контролю значних аварій пов'язаних з небезпечними речовинами та обміну досвідом впровадження Директиви ЄС "SEVESO III". 
   До участі у семінарі долучилися українські урядові та галузеві представники, їхні колеги з Європейської Комісії, Франції, Італії, Румунії, Сполученого Королівства. Серед присутніх були представники від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, Президент Міжнародній асоціації цивільного захисту Олександр Борис та завідувач сектору трансферу та міжнародного співробітництва Наталія Івашина.
   На семінарі були представлені доповіді щодо досвіду впровадження та функціонування Директиви "SEVESO III" в таких країнах, як Франція, Італія, Румунія. А також програми, розроблені Об’єднаним дослідницьким центром Європейської Комісії для оцінки наслідків промислових аварій або стихійного лиха, зокрема навчання користувачів програмного комплексу з оцінки наслідків промислових аварій з витоком небезпечних речовин та навчання користувачів програмного комплексу оцінки ризиків ураження промислових об'єктів внаслідок надзвичайних природних явищ.
   Захід проводився за сприяння Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки, ключовими організаторами виступили Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Центр запобігання конфліктів ОБСЄ.