Правління

Борис Олександр Павлович

 

Посада:

 

Президент Міжнародній асоціації цивільного захисту України.

 

Біографія:

 

Борис Олександр Павлович – кандидат технічних наук, полковник служби цивільного захисту. Освіта вища технічна і юридична. Сфера наукових інтересів: технічне регулювання у сфері цивільного захисту, пожежна безпека, пожежно-рятувальна техніка та спорядження, вогнезахист.

 

Розпочав професійну діяльність у 1987 році із строкової служби у гарнізоні пожежної охорони м. Москви на посадах рядового пожежного та командира відділення пожежного розрахунку. Після закінчення пожежно-професійного училища у 1992 року проходив службу на посаді начальника караулу пожежної частини Дарницького району м. Києва. Починаючи з 1996 року перебував на посадах державного пожежного нагляду і керівних посадах ГУ МНС в м. Києві: від заступника пожежної частини та начальника загону до керівника районного управління та головного державного інспектора м. Києва. У 2010 році працював у сфері протидії корупції МНС України, почав займатись науковою діяльністю. З 2013 року співробітник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту.

Контактна інформація:

president@iacpu.org.ua

Лейченко Сергій Володимирович

 

Посада:


Віце-президент Міжнародній асоціації цивільного захисту України.

 

Біографія:

 

Здобув вищу технічну та економічну освіту. Керуючий партнер низки успішних міжнародних компаній. З 2004 року приділяє значну увагу сфері безпеки. Приймав безпосередню участь в розробленні концепції діяльності та формування основних завдань організації щодо забезпечення сталого розвитку системи цивільного захисту України та проектів із державного регулювання зазначеної сфери.

 

Контактна інформація:

president@iacpu.org.uaПетрова Викторія Михайлівна

Посада:
Член правлінняНаглядова рада

Проценко Ірина Володимирівна

Посада:
Член наглядової ради

Лєвшина Анастасія Юріївна

Посада:
Член наглядової ради

Петрова Викторія Михайлівна

Посада:
Член наглядової ради

Нікулін Сергій Олександрович

Посада:
Член наглядової ради


Секретаріат

Царенко Олексій Михайлович

 

Посада:
Виконавчий директор